Knowles 1210J2K00102KXR
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 2000V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.001uF, Surface Mount, 1210
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ11年前
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボル
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2007-01-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
CAP CER 1000PF 2KV X7R 1210