Knowles 1206Y0250474KXT
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.47uF, Surface Mount, 1206
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ11年前
RFMW
在庫履歴
3か月間の傾向:
-36.03%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボル
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2009-07-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
CAP CERAMIC 0.47UF 25V X7R 10% 1206 SMD
Ceramic 1206 Flexicap MLCC 25V 470nF
RS APAC
1206 MLCC 0.47uF 25V 10% X7R SMT