Knowles 0603J0508P20BFT
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 1.22% +Tol, 1.22% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000082uF, Surface Mount,...
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ3年前
Master Electronics
説明
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 1.22% +Tol, 1.22% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000082uF, Surface Mount, 0603
CAP CER 8.2PF 50V C0G/NP0 0603