Yageo Group Z1812C681BPWZT
FERRITE BEAD, 680 OHM, 4A, 1812; Available until stocks are exhausted
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
-63.22%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-10-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
説明
Ferrite Bead, 1812 [4532 Metric], 680 Ohm, 4 A, 28 Milliohm, ± 25%
Ferrite Beads Chip 680Ohm 25% 100MHz 4A 0.028Ohm DCR 1812 T/R
Ferrite Chip Bead 680Ohm 100MHz 2-Pin 1812 T/R