Yageo Group T498D685K035ATE900
Tantalum Capacitor, Polarized, Aluminum (dry/solid), 35V, 10% +Tol, 10% -Tol, 6.8uF, Surface Mount, 2917
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet18ページ2年前
Farnell
Arrow Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-58.55%