Yageo Group SS26V-300028
Common Mode Chokes Dual 2800uH 1kHz 3A 0.1Ohm DCR Thru-Hole
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ2年前
element14 APAC
Newark
Master Electronics
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
+7.56%
サプライチェーン
Country of OriginMainland China, Taiwan
Introduction Date2013-08-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
関連部品
Common Mode Chokes Dual 2800uH 1kHz 1Ohm DCR Thru-Hole Box
Common Mode Chokes Dual 2.8mH 1kHz 1Ohm DCR Thru-Hole Box
Yageo GroupSU9VF-05030
Common Mode Chokes Dual 3000uH 1kHz 0.5A 1Ohm DCR Thru-Hole
Yageo GroupSU9HF-05030
Yageo GroupSU9HF-05050
Common Mode Filter, 5Mh, 0.5A Rohs Compliant: Yes |Kemet SU9HF-05050
説明
Choke, Common Mode, 2.8 mH, 3 A
KEMET, SS26V, AC Line Filters, Common Mode, 2.8 mH
Common Mode Filters / Chokes 3amp 2.8mH
Ac Filter T/h 3A 2800Uh Rohs Compliant: Yes
250V 3A 2 2.8mH@ 1 kHz 100m¦¸ , 26mm*20.5mm*31.5mm
RADIAL LEADED COMMON MODE CHOKES;
AC LINE FILTERS, CMC 2.8MH,3A, 0.1OHM