Yageo Group SCR38-200-2R3A010J
Common Mode Chokes Dual 1000uH 10kHz 20A 0.0035Ohm DCR Thru-Hole Tray
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ2年前
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
+36.51%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China, Taiwan
Introduction Date2013-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
説明
Ind Common Mode Choke 1mH 20A 3.5mOhm Toroid 4-Pin Tray
Avnet Japan
Choke, Common Mode, 1 mH, 20 A
Common Mode Choke, 1Mh, 20A, Rad Lead; Inductance:1Mh; Rated Current:20A; Product Range:Scr38 Series; Svhc:No Svhc (15-Jan-2019) Rohs Compliant: Yes |Kemet SCR38-200-2R3A010J
Common Mode Chokes/Filters 250V 20A 1mH
250V 250V 20A 2 1mH@ 10 kHz 3.5m¦¸ , 53mm*51mm