Yageo Group SC-18-15JH
Ind Common Mode Choke 1.5mH 18A 10m Ohm Toroid 4-Pin Radial Tray
データシート & ドキュメント
TME
Datasheet13ページ2年前
Datasheet1ページ1年前
Datasheet1ページ6年前
Farnell
Master Electronics
Ciiva
在庫履歴
3か月間の傾向:
-5.81%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
説明
Avnet Japan
Common Mode Filter, 1.5Mh, 18A Rohs Compliant: Yes |Kemet SC-18-15JH
Choke, Common Mode, 1.5 mH, 18 A
250V 250V 18A 2 1.5mH@ 100 kHz 10m¦¸ , 51mm*34mm
COMMON MODE FILTER, 1.5MH, 18A;
AC LINE FILTER, CMC 1.5MH,18A, 0.01OHM