Yageo Group R82IC3150DQ50J
Cap Film 0.15uF 250V PET 5%( 7.2 X 6 X 11mm) Radial Stacked 5mm 105C Ammo Automotive AEC-Q200
データシート & ドキュメント
Farnell
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
Introduction Date2010-04-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
関連部品
PanasonicECQ-E2154JF
Film Capacitor, Polyester, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 150uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E2154JB
Cap Film 0.15uF 250V PET 5% (7.9 X 6.3 X 11.2mm) Radial 5mm 105°C Bulk
PanasonicECQ-E2154JF3
Ecqe(F), Met Polyester Film Cap Radial L Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECQ-E2154JF3
Cap Film 0.15uF 250V PET 5%( 7.5 X 5 X 10mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Ammo
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.15uF, Through Hole Mount
説明
Film Capacitor, Polyester, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.15uF, Through Hole Mount
Radial FILM CAPACITOR film capacitor 160V 150nF 5%
CAP, 0.15UF, 250V, FILM, RADIAL; Capacitance: 0.15µF; Voltage Rating: 250V; Capacitor Dielectric Type: PET (Polyester); Capacitance Tolerance: ± 5%; Product Range: R82 Series; Capacitor Case Style: Radial Box; Capacitor Termin