Yageo Group R75QN31004000J
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet38ページ2年前
Datasheet26ページ11年前
Datasheet1ページ9年前
Datasheet1ページ10年前
Datasheet1ページ2年前
Farnell
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
-88.99%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2012-07-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
関連部品
Yageo GroupR75QI31004000J
Yageo GroupR76QN31004030J
Yageo GroupR474N310050A1K
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
説明
Radial FILM CAPACITOR R75 1kV 0.1muF ±5% 1.043Lx0.276W 26.50mmx7.00mm
Radial Film Capacitor, 100nF, 250VAC, 1kVDC, 5%
Cap Film 0.1uF 1000V PP 5%( 26.5 X 7 X 16mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 0.0271 Ohm 105C Bag Automotive AEC-Q200
CAP FILM 0.1UF 5% 1KVDC RADIAL