Yageo Group R49AN34700001M
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet16ページ2年前
Datasheet4ページ17年前
Newark
element14 APAC
X-ON
在庫履歴
3か月間の傾向:
-63.99%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2007-06-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
関連部品
Yageo GroupR463I347000N0M
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR463I347050N0M
Yageo GroupR71PI34704030M
Radial FILM CAPACITOR R71 275V 0.47muF ±20% 0.709Lx0.394W 18.00mmx10.00mm
Epcos B32922 470nF Polypropylene Film Capacitor 305 V ac +/-20%; Through Hole
CAPACITOR, POLYPROPYLENE FILM, CAP 0.47 UF, TOL 20%, 305 VAC, RADIAL, MKP X2
説明
Radial FILM CAPACITOR R49 310V 0.47muF ±20% 1.043Lx0.394W 26.50mmx10.00mm
Cap Film Suppression X1 0.47uF 800VDC/310VAC PP 20% (26.5 X 11 X 20mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 110C Bulk
CAP FILM 0.47UF 20% 800VDC RAD
SUPPRESSION CAP, 0.47UF, CLASS X1, 310V;
R49AN34700001M, YAGEO / KEMET ELECTRONICS
SUPPRESSION CAP, 0.47UF, CLASS X1, 310V; Dielectric Type:Metallized PP; Capacitor Case / Package:Radial Box - 2 Pin; Capacitance:0.47µF; Capacitance Tolerance:± 20%; Suppression Class:X1; Capacitor Mounting:Through Hole RoHS Compliant: Yes