Yageo Group R46KI21004001K1
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ17年前
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
-8.52%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
関連部品
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
EMI SUPPRESSION CAPACITOR Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KF210000N0K
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR75MD2100AA40J
Film Capacitor, Polypropylene, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KF210000N0M
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
説明
Cap Film 0.01uF 560VDC/275VAC PP 10% (18 X 5 X 11mm) Radial 15mm 110°C Bulk
Cap Film Suppression X2 0.01uF 560VDC/275VAC PP 10%
Radial FILM CAPACITOR film capacitor 275V 10nF 10%