Yageo Group PHE450KD6470JR06L2
Film Capacitor, Polypropylene, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
NRND
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Farnell
Newark
element14 APAC
LKR
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
Introduction Date2002-04-05
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 10 months ago)
関連部品
PanasonicECWF2W474JAQ
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-FD2W474P1
PanasonicECW-F4474JL
Film Capacitor, Polypropylene, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 470uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR76MN3470SE30J
説明
Cap Film 0.47uF 400V PP 5% (26 X 10.5 X 19mm) Radial Wound 22.5mm 105C Bulk
Radial FILM CAPACITOR PHE450 250V 0.47muF ±5% 1.024Lx0.413W 26.00mmx10.50mm
CAP, 0.47µF, 400V, 5%, PP, RADIAL; Capacitance: 0.47µF; Voltage Rating: 400V; Capacitor Dielectric Type: PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance: ± 5%; Product Range: PHE450 Series; Capacitor Case Style: Radial Box; Capacito