Yageo Group LLD3320APVI1
Power Line Filters 520V 320A BLOCKS 3 PHASEFILTER
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TME
Datasheet1ページ6年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
説明
POWER LINE FILTER, 2-STAGE, 320A, 520VAC;
High Current 3-phase EMC Filter
LINE FLTR 520VAC 320A CHASS MNT