Yageo Group FLLE2400APXI1
DC Emi Filter For Photovoltaic Inverters 1 2 Kv 400 A Without Y2 Caps
Obsolete
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ2年前
Farnell
Ciiva
在庫履歴
3か月間の傾向:
+5.00%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-05-14
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
説明
Chassis Mount DC EMI Filters for Photovoltaic Inverters
Data Line Filter, 1 Function(s), 1200V, 400A
Power Line Filters 1.2kV 400A DC EMI FILTER
DC EMI filter, 400 A, 1.2 kVDC
LINE FILTER 1.2KVDC 400A CHASSIS
LINE FLTR 1200VDC 400A CHASS MNT
Emi Filter, 1 Phase, 400A, 1.2Kv; Current Rating:400A; Voltage Rating:1.2Kv; Filter Type:1 Phase; Filter Terminals:Quick Connect, Solder; Inductance Min:-; Capacitance:-; Leakage Current Max:-; Product Range:Flle2-Pv Series; Svhc:No Rohs Compliant: Yes |Kemet FLLE2400APXI1