Yageo Group C330C822J1G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 8200pF C0G 5% LS=5.08mm
データシート & ドキュメント
在庫履歴
3か月間の傾向:
-17.31%
Introduction Date2006-07-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
関連部品
Cap Ceramic 0.0082uF 100V C0G 5% Radial 5mm 125°C
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0082uF, Through Hole Mount, 1812
RDE Radial Ceramic Capacitor 0.197Lx0.124W 5.00mmx3.15mm C0G NP0 ±5% 8200pF
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0082uF, Through Hole Mount, 1610
FK(MID VOLTAGE) CERAMIC CAPACITOR Radial ceramic capacitor 30ppm/Cel ppm/C 5% 8.2nF 250V
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0082uF, Through Hole Mount
説明
Cap Ceramic 0.0082uF 100V C0G 5% Radial 5.08mm 125C Bulk
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0082uF, Through Hole Mount
Cap 0.0082Uf 100Vdc C0G 5% Rdl 5.08Mm Rohs Compliant: Yes
CAP, 8200PF, 100V, MLCC, RADIAL; Capacitance: 8200pF; Voltage Rating: 100V; Product Range: Goldmax, 300 Series; Capacitance Tolerance: ± 5%; Capacitor Terminals: Radial Leaded; Dielectric Characteristic: C0G / NP0; Lead Spacin