Yageo Group C322C106K3R5TA
C322 C 10UF Ceramic Multilayer Capacitor, 25 VDC, +125DEGC, X7R Dielec, +/-10%
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet19ページ2年前
Electro Sonic
element14 APAC
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+7.10%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2008-01-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
関連部品
卤10% 25V 10uF X7R Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS