Yageo Group C320C152J2G5TA
GoldMax 300Comm C0G Radial Ceramic Capacitor 0.200Lx0.125W 5.08mmx3.18mm C0G NP0 ±5% 1500pF
データシート & ドキュメント
Farnell
element14 APAC
Electro Sonic
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
-2.67%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2006-07-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
関連部品
Yageo GroupC322C152J2G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors Mlcc - Leaded 200V 1500Pf C0G 5% Ls=5.08Mm
Yageo GroupC322C152J1G5TA
C322 C 1.5NF CERAMIC MULTILAYER CAPACITOR, 100 VDC, +125DEGC, C0G DIELEC, +/-5%
Yageo GroupC322C152J5G5TA
Cap Ceramic 0.0015uF 50V C0G 5% Radial 5.08mm 125C Extreme Low ESR Bulk
Cap Ceramic 0.0015uF 100V C0G 5% Radial 5mm 125C Ammo
Cap Ceramic 0.0015uF 50V C0G 5% Radial 5mm 125C Bulk
Cap Ceramic 0.0015uF 100V C0G 5% Radial 5mm 125C Automotive Bulk
説明
C320 C 1.5NF CERAMIC MULTILAYER CAPACITOR, 200 VDC, +125DEGC, C0G DIELEC, +/-5%
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 200V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0015uF, Through Hole Mount
Cap Ceramic 0.0015uF 200V C0G 5% Radial 2.54mm 125C Bag
CERAMIC Capacitor 1500PF 200V C0G 5%, RA; CERAMIC Capacitor 1500PF 200V C0G 5%, RADIAL; Product Range:C320 Series; Capacitance:1500pF; Capacitance Tolerance: 5%; Dielectric Characteristic:C0G / NP0; Voltage Rating:200V; Capacitor Terminals:Radial Leaded; Packaging:Each
Ceramic Capacitor 1500Pf 200V C0G 5%, Radial; Rango De Producto:Serie C320; Capacidad:1500Pf; Tolerancia, Capacitancia:± 5%; Característica Dieléctrico:C0G/Np0; Tensión Nominal:200V; Terminales Del Condensador:Conexión Radial |Kemet C320C152J2G5TA