Yageo Group C317C822KBR5TA
Multilayer Ceramic Capacitor, 300 Series, 8200 Pf, 10%, X7R, 630 V, Radial Leaded Rohs Compliant: Yes
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet19ページ2年前
element14 APAC
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
関連部品
Yageo GroupC315C822K1R5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 8200pF X7R 10% LS=2.54mm