Yageo Group C316C103M5R5TA7301
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.01uF, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
+0.00%