Yageo Group C1210C222JCGACTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 500V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0022uF, Surface Mount, 1210
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet25ページ2年前
Datasheet19ページ14年前
Farnell
Newark
element14 APAC
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-13.09%