Yageo Group C1206C474J5RACTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, X7R, 15% TC, 0.47uF, Surface Mount, 1206
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet27ページ2年前
Datasheet4ページ0年前
Upverter
Master Electronics
Farnell
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
-15.21%