Yageo Group C0805C471K3RAC7800
SMD Comm X7R 0805 (2012Metric) ceramic capacitor 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm X7R ±10% 470pF
データシート & ドキュメント
Upverter
Datasheet27ページ3年前
3か月間の傾向:
Restocked
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2019-03-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
関連部品
Yageo GroupC0805X471K5RACTU
Cap Ceramic 470pF 50V X7R 10% Pad SMD 0805 Flexible Termination 125C Medical T/R