Yageo Group C0603T472J5RCCTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0047uF, Surface Mount, 0603
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2012-09-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
説明
4700Pf 50.0V Rohs Compliant: Yes |Kemet C0603T472J5RCCTU