Yageo Group C0603C335K9PACTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 6.3V, 10% +Tol, 10% -Tol, X5R, 15% TC, 3.3uF, Surface Mount, 0603
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet21ページ3年前
Farnell
element14 APAC
Electro Sonic
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
-5.08%