Yageo Group A759MS825M2EAAE458
Single Ended Conductive Polymer Aluminum Solid Electrolytic Capacitors
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet18ページ2年前
Farnell
Newark
X-ON
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
-98.69%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
Introduction Date2016-07-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
関連部品
Panasonic35SVPD8R2M
Cap Aluminum Polymer 8.2uF 35VDC 20% (8 X 6.9mm) SMD 0.07 Ohm 400mA 2000h 125C Automotive T/R
Cap Aluminum Polymer 8.2uF 63VDC 20% (6.3 X 5.7mm) SMD 0.041 Ohm 1200mA 2000h 105C T/R