Knowles VPDP202W102K1GV001E
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 2000V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.001uF, Surface Mount, 1808
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ1年前
Datasheet1ページ4年前
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
-31.85%
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2018-11-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Capacitors HVS PME, 1808, X7R, 2000V, 1000pF±10%, Ni/Sn (RoHS), 7" Reel Embossed Tape
CAP, MLCC, 1000PF, X7R, 2KV, 1808;
CERAMIC CAPACITOR 1000PF 2000V, X7R, 10%, 1808; Capacitance:1000pF; Voltage(DC):2kV; Capacitor Case / Package:1808 [4520 Metric]; Capacitance Tolerance:± 10%; Dielectric Characteristic:X7R; Product Range:R29 Series; Product Width:2mmRoHS Compliant: Yes