Knowles VPDD102W101K1GV001E
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 1000V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0001uF, Surface Mount, 1206
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
+65.73%
サプライチェーン
Country of OriginTaiwan
説明
Capacitors Hvs Pme, 1206, X7R, 1000V, 100Pf±10%, Ni/Sn (Rohs), 7" Reel Embossed Tape Rohs Compliant: Yes |Johanson Dielectrics VPDD102W101K1GV001E
CAP, MLCC, 100PF, X7R, 1KV, 1206;