Knowles QSCF500Q4R3A1GV001T
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 1.1628% +Tol, 1.1628% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000043uF, Surface...
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2022-02-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 1.1628% +Tol, 1.1628% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000043uF, Surface Mount, 0402
Capacitors High-Q Mlc S-Series, 0402, Hi-Q Np0/C0G, 50V, 4.3Pf±0.05Pf, Ni/Sn (Rohs), 7" Reel Paper Tape Rohs Compliant: Yes |Johanson Technology QSCF500Q4R3A1GV001T
CAP CER 4.3PF 50V NP0 0402
RF Capacitor, 4.3PF, 50V, 0402;