Knowles QSCF500Q0R6B1GV001T
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 16.6667% +Tol, 16.6667% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000006uF, Surface...
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ1年前
element14 APAC
在庫履歴
3か月間の傾向:
-50.00%
サプライチェーン
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2022-02-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 16.6667% +Tol, 16.6667% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000006uF, Surface Mount, 0402
Capacitors High-Q Mlc S-Series, 0402, Hi-Q Np0/C0G, 50V, 0.6Pf±0.1Pf, Ni/Sn (Rohs), 7" Reel Paper Tape |Johanson Technology QSCF500Q0R6B1GV001T
CAP CER 0.6PF 50V NP0 0402
Hi-Q MLCC 0402,0.6pF,±0.1
CAP, 0.6PF, 50V, C0G/NP0, 0402; Capacitance: 0.6pF; Voltage Rating: 50V; Product Range: -; Capacitance Tolerance: ± 0.1pF; Operating Temperature Max: 125°C; Capacitor Case Style: 0402 [1005 Metric]; Automotive Qualification St