Knowles LRW0805WJ8N2GG001E
General Purpose Inductor, 0.0082uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ1年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
Introduction Date2018-10-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FIXED IND 8.2NH 600MA 60MOHM SMD
Wirewound Inductors, 0805, 8.2Nh±5%, 600Ma, Ni/Au (Rohs), No Mark, 7" Reel Embossed Tape |Johanson Technology LRW0805WJ8N2GG001E
RF WWI, 0805, 8.2nH,±5%