Knowles LRW0603WJR12GG001E
WireWound Inductors, 0603, 120nH±5%, 300mA, Ni/Au (RoHS), No Mark, 7" Reel Embossed Tape
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ1年前
RFMW
説明
General Purpose Inductor, 0.12uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
FIXED IND 120NH 300MA 650MOHM SM
FIXED IND 120NH 300MA 650 MOHM