Knowles LRW0603WC5N1GG001E
WireWound Inductors, 0603, 5.1nH±0.2nH, 700mA, Ni/Au (RoHS), No Mark, 7" Reel Embossed Tape
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ1年前
RFMW
説明
General Purpose Inductor, 0.0051uH, 3.9216%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
FIXED IND 5.1NH 700MA 110MOHM SM
FIXED IND 5.1NH 700MA 110 MOHM