Knowles LRC0201BS3N9GV001T
General Purpose Inductor, 0.0039uH, 7.6923%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ1年前
RFMW
在庫履歴
3か月間の傾向:
-52.49%
サプライチェーン
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.40.00
Introduction Date2018-06-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
説明
Ceramic Inductor, 0201, 3.9Nh±0.3Nh, 300Ma, Ni/Sn (Rohs), Polarity Half-Marked, 7" Reel Paper Tape |Johanson Technology LRC0201BS3N9GV001T
FIXED IND 3.9NH 300MA 450MOHM SM
FIXED IND 3.9NH 300MA 450 MOHM
INDUCTOR RF, 3.9NH, +/-0.3NH, 0201; Inductance: 3.9nH; Product Range: -; DC Current Rating: 300mA; High Frequency Inductor Case: 0201 [0603 Metric]; Inductor Construction: Multilayer; DC Resistance Max: 0.45ohm; Inductance Tol