Knowles LRC0201BS2N4GV001T
General Purpose Inductor, 0.0024uH, 12.5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
データシート & ドキュメント
説明
Ceramic Inductor, 0201, 2.4Nh±0.3Nh, 300Ma, Ni/Sn (Rohs), Polarity Half-Marked, 7" Reel Paper Tape |Johanson Technology LRC0201BS2N4GV001T
FIXED IND 2.4NH 300MA 300MOHM SM
FIXED IND 2.4NH 300MA 300 MOHM
INDUCTOR RF, 2.4NH, +/-0.3NH, 0201; Inductance: 2.4nH; Product Range: -; DC Current Rating: 300mA; High Frequency Inductor Case: 0201 [0603 Metric]; Inductor Construction: Multilayer; DC Resistance Max: -; Inductance Tolerance