Knowles LRC0201BS1N5GV001T
General Purpose Inductor, 0.0015uH, 20%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ1年前
Farnell
RFMW
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.40.00
Introduction Date2018-06-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Ceramic Inductor, 0201, 1.5Nh±0.3Nh, 300Ma, Ni/Sn (Rohs), Polarity Half-Marked, 7" Reel Paper Tape |Johanson Technology LRC0201BS1N5GV001T
100MHz ¡À0.3nH 13GHz 4@100MHz 180m¦¸ 300mA 1.5nH 0201 600¦Ìm*300¦Ìm*330¦Ìm
INDUCTOR RF, 1.5NH, +/-0.3NH, 0201; Inductance: 1.5nH; Product Range: -; DC Current Rating: 300mA; High Frequency Inductor Case: 0201 [0603 Metric]; Inductor Construction: Multilayer; DC Resistance Max: 0.18ohm; Inductance Tol