Knowles LRC0201BJ22NGV001T
Ceramic Inductor, 0201, 22nH±5%, 200mA, Ni/Sn (RoHS), Polarity Half-Marked, 7" Reel Paper Tape
データシート & ドキュメント
RFMW
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.42%
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.40.00
Introduction Date2018-06-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
説明
General Purpose Inductor, 0.022uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
FIXED IND 22NH 200MA 1.8 OHM SMD
INDUCTOR RF, 22NH, 5%, 0201; Inductance: 22nH; Product Range: -; DC Current Rating: 200mA; High Frequency Inductor Case: 0201 [0603 Metric]; Inductor Construction: Multilayer; DC Resistance Max: 1.8ohm; Inductance Tolerance: ±