Knowles EMCP500W472M1GV001T
EMI Filters, 0603, X7R, 50.0V, 4, 700.000pF±20%, Ni/Sn (RoHS), 7" Reel Paper Tape
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
Restocked
説明
CAP PASSTHRU 4700PF 20% 50V 0603
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 50V
CERAMIC CAPACITOR 4700PF, 50V, X7R, 20%, 0603; Capacitance:4700pF; Voltage(DC):50V; Capacitor Case / Package:0603 [1608 Metric]; Capacitance Tolerance:± 20%; Dielectric Characteristic:X7R; Product Range:X2Y Series; Qualification:- RoHS Compliant: Yes