Knowles EMCP500W221M1GV001T
EMI Filters, 0603, X7R, 50.0V, 220.000pF±20%, Ni/Sn (RoHS), 7" Reel Paper Tape
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
+39.88%
説明
220pF ¡À20% X7R 50V 0603 1.63mm*890¦Ìm
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 50V
CAP PASSTHRU 220PF 20% 50V 0603