Knowles EMCP500G221M1GV001T
EMI Filters, 0603, NP0/C0G, 50.0V, 220.000pF±20%, Ni/Sn (RoHS), 7" Reel Paper Tape
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
-100%
説明
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 50V
CAP PASSTHRU 220PF 20% 50V 0603
MLCC X2Y 0603 220PF 50V NP0