Knowles EMCP160W473M1GV001T
EMI Filters, 0603, X7R, 16.0V, 0.050µF±20%, Ni/Sn (RoHS), 7" Reel Paper Tape
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ3年前
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
+94.54%
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2023-05-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 16V
MLCC X2Y 0603 47000PF 16V X7R
CAP PASSTHRU 0.047UF 16V 0603
Ceramic Capacitor 0.047Uf 16V, X7R, 20%, 0603, Full Reel; Capacitance:0.047Μf; Voltage(Dc):16V; Capacitor Case/Package:0603 [1608 Metric]; Capacitance Tolerance:± 20%; Dielectric Characteristic:X7R; Product Range:X2Y Series Rohs Compliant: Yes |Johanson Dielectrics EMCP160W473M1GV001T