Knowles 1905BP18A0050001E
Band Pass Filters, 1206, 1880-1930MHz, 3W, 1.65dB, Ag/Pt (RoHS), 1.9GHz Band Pass Filter for DECT, 7" Reel Embossed...
Production
価格と在庫
在庫履歴
3か月間の傾向:
-74.65%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Band Pass Filters, 1206, 1880-1930MHz, 3W, 1.65dB, Ag/Pt (RoHS), 1.9GHz Band Pass Filter for DECT, 7" Reel Embossed Tape
RF FILTER BANDPASS 1.905GHZ 1206
RF FILTER BAND PASS 1.9GHZ 1206