JAE Electronics IL-12S-S3L-(N)
Rectangular Connector Housing
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ0年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-2.21%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
関連部品
Connector Housing, EH Series, 9 Position, 2.5mm, Female Socket, Free Hanging, Crimp, Natural
Connector Housing, EH Series, 14 Position, 2.5mm, Female Socket, Free Hanging, Crimp, Natural
Connector Housing, EH Series, 15 Position, 2.5mm, Female Socket, Free Hanging, Crimp, Natural
JAE ElectronicsIL-9S-S3L-(N)
Compliant Brown Free Hanging 2.4892 mm Lead Free Bulk Crimp Receptacle, Socket
2.54mm Pitch KK® Crimp Terminal Housing, Friction Ramp, 12 Circuits, Use With 4809
説明
Rectangular Connector Housing
Friction Lock,Receptacle 1 12pin Female Socket
CONN RCPT HSG 12POS 2.50MM