Bourns - J.W. Miller PM40-R47M
General Purpose Inductor, 0.47uH, 20%, 1 Element, Non-magnetic-Core, SMD, 1812
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ23年前
Garrett
DigiKey
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1995-04-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2007-12-31
説明
FIXED IND 470NH 450MA 500 MOHM