Bourns - J.W. Miller PM3602-200
Chip Inductors 200 uH INDUCTOR
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ19年前
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-12-08
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
説明
Chip Inductors 200 uH INDUCTOR
Common Mode Choke, 200uH, 20%, 2 Element, SMD
Inductor; Inductor Type:Power; Series:PM3600; Inductance:200µH; Inductance Tolerance:± 20%; DC Resistance Max:0.84ohm; DC Current Rating:400mA; Package/Case:PCB Surface Mount; Current Rating:Parallel 0.4, Series 0.2A ;RoHS Compliant: No