ITT / Cannon ZEDBL25SBA-30
Conn D-Subminiature SKT 25 POS Solder RA Thru-Hole 25 Terminal 1 Port
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ18年前
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date1997-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Female, 0.109 inch Pitch, Solder Terminal, #4-40, Receptacle
DSUB 25F EU PCB RA G30 TIN