ITT / Cannon KPT02A22-55SX
Bayonet Lock, Female Sockets, Receptacle 55pin Aluminum Alloy 7.5A , , 30.38mm*40.08mm
データシート
データシート & ドキュメント
Farnell
Datasheet36ページ12年前
3か月間の傾向:
-78.81%
関連部品
ITT / CannonCA3102E28-21SWB
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 37 POS Solder Cup ST Box Mount 37 Terminal 1 Port
ITT / CannonCA3102E28-21SXB
ITT / CannonCA3102E28-21SYB
説明