ITT / Cannon DL1-156PW6A
Rack and Panel Connector, 156 Contact(s), Male, Solder Terminal, Plug
Production
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet70ページ8年前
JRH Electronics
element14 APAC
Master Electronics
Arrow Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-5.98%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date1999-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
ITT / CannonDL1-156P
Rack and Panel Connector, 156 Contact(s), Male, Crimp Terminal, Plug
TE Connectivity / AMP6367550-5
Card Edge Connector, 150 Contact(s), 6 Row(s), Right Angle, Solder Terminal, Natural Insulator, Plug
Conn Hard Metric HDR 144 POS 2mm Press Fit ST Thru-Hole HDM® Tube
Conn Hard Metric HDR 144 POS 2mm Solder ST Thru-Hole HDM® Tube
Board Connector, 144 Contact(s), 6 Row(s), Male, Straight, Solder Terminal
TE Connectivity5352033-1
Z-PACK HM SER,2MM PITCH 133WAY 7 ROW STRAIGHT BACKPLANE CONN, THROUGH HOLE TERM
説明
Conn Rectangular PIN 156 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
BACKPLANE CONN, HEADER, 156POS, 2.54MM;; BACKPLANE CONN, HEADER, 156POS, 2.54MM; Product Range: ITT Cannon DL Series; No. of Contacts: 156Contacts; Pitch Spacing: 2.54mm; Gender: Plug; Contact Termination Type: Through Hole;