ITT / Cannon DB-25S-A197
Conn D-Subminiature SKT 25 POS Solder Cup ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port
Production
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ6年前
JRH Electronics
Farnell
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+34.22%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
関連部品
AmphenolL177SDB25S
D Sub Connector, DB25, Standard, Receptacle, SD, 25 Contacts, DB, Solder
ITT / CannonDB25S
Conn D-Sub SKT 25 POS 1.4mm Solder Pot Thru-Hole 25 Terminal 1 Port
ITT / CannonDBM-25S
Conn D-Sub F 25 POS 1.4mm Solder Cup ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port
Amphenol Communications SolutionsL77DB25S
D Sub Connector, DB25, Standard, Receptacle, 17D, 25 Contacts, DB, Solder Cup
ITT / CannonDBM-25S-A197
Conn D-Subminiature SKT 25 POS Solder Pot ST 25 Terminal 1 Port
HARTING Elektronik09663187500
D-Sub Standard Female connector IDC insulation displacement termination Rated current 2A
説明
CONNECTOR, D-SUB, RECTANGULAR, D, B, 25, REC, A197
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Female, 0.108 inch Pitch, Solder Terminal, Hole .12, Receptacle