ITT / Cannon CA3106F24-28PB
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 24 POS Solder Cup ST Cable Mount 24 Terminal 1 Port
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet1ページ10年前
Datasheet68ページ14年前
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
-16.47%
関連部品
ITT / CannonCA3106E24-28PXB
Circular Connector, CA-B, Straight Plug, 24 Contacts, Solder Pin, Reverse Bayonet, 24-28
ITT / CannonCA3108F24-28PB
Conn Circular PIN 24 POS Crimp RA Cable Mount 24 Terminal 1 Port Automotive
MIL Series Connector, 24 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Plug
説明
Male Pins,Plug,Reverse Bayonet Lock 24pin Aluminum Alloy 22A , , 65mm
CONN PLUG MALE 24P SILV SLDR CUP
CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP